Zajęcia wyrównawcze

Zajęcia wyrównawcze

Nasza placówka oferuje bogatą pule zajęć wyrównawczych z różnych przedmiotów. Wszystkich uczniów chcących polepszyć swoje wyniki w nauce serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na rok szkolny 2014/2015.

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

Dla uczniów klasy VI szkoły podstawowej p.U.Kubiak poprowadzi zajęcia we wtorki od godziny 7:10.

Czytaj więcej

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klasy V

Uczniowie klas V szkoły podstawowej mogą uzupełniać swoją wiedzę z języka polskiego pod okiem p. D. Kucińskiej. Uczniowie klasy V spotykają się w środy o godzinie 12:50.

Czytaj więcej

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Uczniowie klasy V szkoły podstawowej mogą uzupełniać swoją wiedzę z matematyki na zajęciach organizowanych w czwartki o 13:40 przez p. M.Kowalskiego.

Czytaj więcej

Zajęcia wyrównawcze klasa I

Pani J. Kłosińska prowadzi zajęcia, które pozwolą uczniom klasy I szkoły podstawowej uzupełnić swoją wiedzę, w piątki od godziny 8:00.

Czytaj więcej

Zajęcia wyrównawcze II SP

Uczniowie klasy II szkoły podstawowej mogą uzupełniać swoją wiedzę pod okiem p.M.Budnik w piątki od godziny 8:00.

Czytaj więcej

Zajęcia wyrównawcze IV SP – j. polski

Uzupełniać wiedzę z języka polskiego mogą uczniowie klasy IV szkoły podstawowej pod okiem p.M.Budnik w każdy czwartek od godziny 8:00.

Czytaj więcej

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 19 W BYDGOSZCZY

Jesteśmy placówką w której prowadzone są innowacyjne i autorskie programy nauczania. Nasze priorytety to: wysoki poziom kształcenia, profesjonalna kadra, bezpieczeństwo oraz rodzinna atmosfera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

              

NAPISZ DO NAS

    Skip to content