Zajęcia dla uczniów zdolnych

Zajęcia dla uczniów zdolnych

Oferta zajęć dla uczniów zdolnych w naszej placówce na rok szkolny 2014/2015:

Konsultacje matematyczne dla dobrych uczniów

Zajęcia które zainspirują naszych matematyków z klasy I gimnazjum są prowadzone w piątki o 11:50 co dwa tygodnie przez p. G. Podlasek.

Czytaj więcej

Zajęcia z uczniem dobrym z przyrody

Te zajęcia są dedykowane uczniom klasy IV-VI szkoły podstawowej, a prowadzi je p. B. Dura w środy od 14:35. Uczniowie spotykają się z nauczycielką 1 raz w miesiącu.

Czytaj więcej

Zajęcia rozwijające uzdolnienia dziecka I i II SP

Zajęcia są dedykowane naszym najmłodszym uczniom z klasy I odbywają się w środy od 11:15, a prowadzi je p.J.Kłosińska. Zajęcia tego samego typu dla klasy II prowadzi Pani Marzena Budnik, odbywają się one we wtorki o godz. 8:00

Czytaj więcej

Zajęcia rozwijające zainteresowania z j. angielskiego

Swoje umiejętności językowe uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum mogą rozwijać podczas zajęć świetlicowych prowadzonych przez P. Dawida Wawrzonkowskiego we wtorki o godzinie 6:45.

Czytaj więcej

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego

Pani M.Łangowska udoskonali umiejętności językowe uczniów z klas II-III szkoły podstawowej we wtorki od 12:50.

Czytaj więcej

Konsultacje dla uczniów dobrych

Uczniowie klasy III gimnazjum rozwijają swoje zdolności na zajęciach prowadzonych przez p.U.Kubiak. Nauczycielka spotyka się z uczniami wg. potrzeb.

Czytaj więcej

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 19 W BYDGOSZCZY

Jesteśmy placówką w której prowadzone są innowacyjne i autorskie programy nauczania. Nasze priorytety to: wysoki poziom kształcenia, profesjonalna kadra, bezpieczeństwo oraz rodzinna atmosfera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

              

NAPISZ DO NAS

Skip to content