NORKOWSKI CUP

NORKOWSKI CUP 2016 – Przyjmujemy zapisy do turnieju

W turnieju eliminacyjnym udział weźmie maksymalnie 15 drużyn szkolnych – szkoły podstawowe z Bydgoszczy i okolic. Impreza wystartuje w kwietniu. Finał dla najlepszych odbędzie się w maju.

Impreza odbywa się od 7 lat na stadionie szkolnym Zespołu Szkół nr 17 na Siernieczku, ulica Kaplicza 7

Na ten czas udział w eliminacjach potwierdzili:

SP 12 dziewczyny – UKS Tęcza, SP 46, SP 57, SP 37, SP 4, SP 9, SP 67, SP 66, SP 31 (rocznik 2004 klasa V), SP 31 (rocznik 2005), SP 19 (klasa VI, SP 19 (klasa V).

Drużyny szkolne można zgłaszać, także zdobyć informacje na temat zawodów telefonicznie 660 – 034 – 318 (Sławomir Wojciechowski)