Nauczyciele uczący w Szkole Podstawowej Nr 19 w Bydgoszczy.

Dyrektor szkoły mgr D. Kucińska

Pani Dyrektor Dorota Kucińska zarządza naszą szkołą od września 2022 roku oprócz tego znajduje jeszcze czas na prowadzenie zajęć z  języka polskiego, historii oraz pracę zarówno w świetlicy szkolnej, jak i świetlicy socjoterapeutycznej!!!

mgr M. Jurek

Pani Małgorzata uczy w naszej szkole religii. Od lat prowadzi świetlicę środowiskową „Nasza Oaza”. Obecnie społecznie pełni funkcję vice dyrektora naszej szkoły.

mgr M. Libera

Pani Marta w naszej szkole uczy w klasach 0-3 języka angielskiego, a w klasach starszych języka niemieckiego. Jest bardzo zaangażowanym nauczycielem i bardzo lubianym przez uczniów.

mgr M. Groblewska

Pani Gosia w naszej szkole uczy sztuki, wychowania fizycznego. Jest opiekunem zespołu instrumentalnego, który odnosi liczne sukcesy w konkursach wojewódzkich. Aktywnie działa jako opiekun koła turystycznego.

mgr M. Budnik

Pani Marzena Budnik jest nauczycielką w klasach 0-3 oraz uczy Języka polskiego w szkole podstawowej. Pani Marzena jest wybitnym pedagogiem z wieloletnim doświadczeniem.

mgr J. Kłosińska

Pani Joanna Kłosińska jest nauczycielką w klasach 0-3 czasami też można spotkać ją w świetlicy. Charakteryzują ją wybitny warsztat pracy, pomysłowość oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Jest animatorem origami oraz kynoterapeutą/dogoterapeutą i entuzjastką kodowania.

mgr D. Młynarczyk

Pani Dorota Młynarczyk do lat pracuje w naszej szkole jako wychowawca świetlicy, co świetnie współgra z jej artystyczną duszą.

mgr S. Wojciechowski

Pan Sławek jest nauczycielem wychowania fizycznego. Działa aktywnie jako opiekun koła turystycznego. Jest inicjatorem wielu sportowych konkursów i turniejów m.in. Norkowski Cup, oraz autorem książki o bydgoskim sporcie.

mgr M. Kowalski

Pan Marek od lat uczy w naszej szkole królowej nauk czyli matematyki. Z wielkim zaangażowaniem pomaga organizować oraz prowadzić różne uroczystości i imprezy szkolne. Można go również spotkać w świetlicy szkolnej gdzie rozwija zainteresowania uczniów.

mgr P. Libera

Pan Piotr prowadzi w naszej szkole zajęcia z geografii oraz historii, jego lekcje cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów.

mgr R. Zawadzki

Pan Ryszard Zawadzki w naszej szkole zdradza naszym uczniom tajemnice fizyki, w wolnym czasie jak widać preferuje aktywny wypoczynek.

mgr inż. M. Czechumska

Pani Maria od lat w naszej szkole prowadzi zajęcia z informatyki oraz z zajęć technicznych. Zawsze z wielką życzliwością pracuje z naszymi uczniami.

mgr D. Szmyt

Pani Daria pracuje z najmłodszymi dziećmi – w naszym oddziale przedszkolnym. Poprzez zabawę poznamy razem otaczający nas świat.

mgr H. Kondek

Pani Hania od lat z zaangażowaniem pracuje w naszej szkole jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. Zajmuje się również przygotowaniem do zawodu nowych adeptów pedagogiki – czyli uczy studentów jak nauczać.