Nauczyciele

Nauczyciele

Nauczyciele uczący w Zespole Szkół Nr 17 w Bydgoszczy.

mgr A. Szumińska

Dyrektor Zespołu Szkół nr 17 w Bydgoszczy. Nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem, od lat związana z Szkołą Podstawową nr 19, w której wcześniej pracowała jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej.

mgr D. Szmyt

Pani Daria jest nowym nauczycielem w naszej szkole. Pracuje z najmłodszymi dziećmi – w naszym oddziale przedszkolnym. Poprzez zabawę poznamy razem otaczający nas świat.

mgr M. Budnik

Pani Marzena Budnik jest nauczycielką w klasach 0-3 oraz uczy Języka polskiego w szkole podstawowej. Pani Marzena jest wybitnym pedagogiem z wieloletnim doświadczeniem.

mgr inż. M.Czechumska

Pani Maria od lat w naszej szkole prowadzi zajęcia z informatyki oraz z zajęć technicznych. Zawsze z wielką życzliwością pracuje z naszymi uczniami.

mgr M. Groblewska

Pani Gosia w naszej szkole uczy sztuki, wychowania fizycznego. Jest opiekunem zespołu instrumentalnego, który odnosi liczne sukcesy w konkursach wojewódzkich. Aktywnie działa jako opiekun koła turystycznego.

mgr M. Jurek

Pani Małgorzata uczy w naszej szkole religii. Od lat prowadzi świetlicę środowiskową „Nasza Oaza”.

mgr I.Kaczmarek

Pani Iza Kaczmarek pracuje w naszej szkole od wielu lat i jest nauczycielką w klasach 0-3. Pani Iza jest wybitnym pedagogiem, pełnym uśmiechu i zainteresowań. 

mgr J.Kłosińska

Pani Joanna Kłosińska jest nauczycielką w klasach 0-3 czasami też można spotkać ją w świetlicy. Charakteryzują ją wybitny warsztat pracy, pomysłowość oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Jest animatorem origami oraz kynoterapeutą/dogoterapeutą.

mgr H. Kondek

Pani Hania od lat z zaangażowaniem pracuje w naszej szkole jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. Zajmuje się również przygotowaniem do zawodu nowych adeptów pedagogiki – czyli uczy studentów jak nauczać.

mgr M. Kowalski

Pan Marek od lat uczy w naszej szkole królowej nauk czyli matematyki. Z wielkim zaangażowaniem pomaga organizować oraz prowadzić różne uroczystości i imprezy szkolne. Można go również spotkać w świetlicy szkolnej gdzie rozwija zainteresowania uczniów.

mgr U. Kubiak

Pani Ula od lat z wielkim zaangażowaniem uczy w naszej szkole języka polskiego i przykłada wielką wagę do stosowania poprawnej polszczyzny przez naszych uczniów. Jej pogodne i łagodne usposobienie potrafi złagodzić niejeden wybuchowy temperament naszych uczniów. 

mgr D. Kucińska

Pani Dorota w naszej szkole uczy języka polskiego oraz historii. Od lat wraz z uczniami wydaje nagradzaną gazetkę „Nudy z Budy”. Uczniowie zawsze mogą liczyć na rozmowę oraz uśmiech z jej strony.

mgr P. Libera

Pan Piotr prowadzi w naszej szkole zajęcia z geografii. Jest darzony przez uczniów dużą sympatią a jego zajęcia pozalekcyjne: klub filmowy oraz koło geograficzne zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem i frekwencją.

mgr M. Libera

Pani Marta w naszej szkole uczy w klasach 0-3 języka angielskiego, a w klasach starszych języka niemieckiego. Jest bardzo zaangażowanym nauczycielem i bardzo lubianym przez uczniów.

mgr D. Młynarczyk

Pani Dorota Młynarczyk do lat pracuje w naszej szkole jako wychowawca świetlicy, co świetnie współgra z jej artystyczną duszą.

mgr S. Wojciechowski

Pan Sławek jest nauczycielem wychowania fizycznego. Działa aktywnie jako opiekun koła turystycznego. Jest inicjatorem wielu sportowych konkursów i turniejów m.in. Norkowski Cup, oraz autorem książki o bydgoskim sporcie.

mgr B. Zalewska

Pani Basia jest nowym nauczycielem w naszej szkole. Będzie uczyć przyrody, biologii oraz chemii. Oprócz lekcji będzie również prowadziła liczne zajęcia dodatkowe na których postara się zaciekawić swoich uczniów przyrodą oraz otaczającym ich światem.

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 19 W BYDGOSZCZY

Jesteśmy placówką w której prowadzone są innowacyjne i autorskie programy nauczania. Nasze priorytety to: wysoki poziom kształcenia, profesjonalna kadra, bezpieczeństwo oraz rodzinna atmosfera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

              

NAPISZ DO NAS

Skip to content