Komunikaty dla uczniów

Na tej stronie zamieszczać będziemy ważne informacje dla uczniów. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Aby rozwinąć poniższe informacje należy nadusić na znak minus ( „-” ), analogicznie naciśnięcie plusa ( „+” ) powoduje zwinięcie się informacji.

Bezpieczeństwo w szkole

Szanowni Rodzice i Uczniowie w naszej szkole dbamy o bezpieczeństwo, ze względu na dramatyczne zdarzenia do jakich doszło w jednej z warszawskich placówek oświatowych przekazujemy do Państwa dyspozycji dwa ważne dokumenty informujące o bezpieczeństwie w naszej szkole: informacje Dyrektora szkoły oraz wykaz bydgoskich placówek udzielających pomocy w przypadku przemocy w rodzinnie. Dokumenty te można pobrać pod linkiem:

Bezpieczeństwo w szkole

Zapraszamy do zapoznania się z powyższymi dokumentami.

Wirtualna skrzynka – ” Zgłoś problem”

Powstała właśnie „wirtualna skrzynka”  „Zgłoś problem” – od teraz możecie również drogą mailową informować o swoich problemach.

Jednak uprzedzamy że anonimy nie będą rozpatrywane!

Swoje wiadomości prosimy kierować na adres mailowy:

zs17pedagog@wp.pl

Komunikat do rodziców i opiekunów uczniów.

Dyrektor szkoły informuje, że w związku z przystąpieniem nauczycieli do strajku zajęcia w czwartek  11 kwietnia 2019r. zostają zawieszone. Egzamin gimnazjalny i ósmoklasisty we wszystkie dni  odbędzie się zgodnie z planem. O sytuacji w kolejne dni będę Państwa informować na bieżąco.

Komunikat do rodziców i opiekunów uczniów.

Dyrektor szkoły informuje, że w związku z przystąpieniem nauczycieli do strajku zajęcia w piątek  12 kwietnia 2019r. zostają zawieszone. Egzamin gimnazjalny i ósmoklasisty we wszystkie dni  odbędzie się zgodnie z planem. O sytuacji w kolejne dni będę Państwa informować na bieżąco.

Komunikat do rodziców i opiekunów uczniów.
Dyrektor szkoły informuje, że w związku z trwającym strajkiem nauczycieli  zajęcia w poniedziałek  15 kwietnia 2019r. zostają zawieszone. Egzamin ósmoklasisty we wszystkie dni  odbędzie się zgodnie z planem. O sytuacji w kolejne dni będę Państwa informować na bieżąco.

Komunikat do rodziców i opiekunów uczniów.
Dyrektor szkoły informuje, że w związku z trwającym  strajkiem nauczycieli zajęcia we wtorek  16 kwietnia 2019r. zostają zawieszone. Egzamin ósmoklasisty we wszystkie dni  odbywa się zgodnie z planem. O sytuacji w kolejne dni będę Państwa informować na bieżąco.

Komunikat do rodziców i opiekunów uczniów.

Dyrektor szkoły informuje, że w związku z trwającym  strajkiem nauczycieli zajęcia w środę  17 kwietnia 2019r. zostają zawieszone. Egzamin ósmoklasisty odbywa się zgodnie z planem. O sytuacji w kolejne dni będę Państwa informować na bieżąco.
Agata Szumińska

W skład samorządu uczniowskiego wchodzą:

Klasa I:

Klasa II:

Klasa III:

Opiekunem samorządu uczniowskiego jest p. Dorota Młynarczyk

Koncert dla rodziców i przyjaciół szkoły

Dnia 24.06.2015 organizujemy koncert dla rodziców i przyjaciół szkoły. Nie zapomnijcie zaprosić swoich rodziców, aby im podziękować razem z nami za trud włożony w waszą naukę i wychowanie !!!

Więcej informacji na obrazku poniżej (aby je zobaczyć kliknij na obrazek):

kon

Początek roku szkolnego 2015/2016

Serdecznie zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016,

które odbędzie się 1 września 2015 o godzinie 9:00.