Klasy w naszej szkole:

Przedszkole – klasa 0

Nasze Maluszki od września rozpoczynają swoją przygodę z edukacją pod czujnym okiem  Pani Joanny Kłosińskiej i Pani Darii Szmyt . Wychowankowie tak utalentowanych nauczycielek na pewno będą mogli rozwinąć swoją duszę artystyczną jak i nauczyć się wielu nowych i ciekawych rzeczy. Oprócz tych Pań w tym roku szkolnym w oddziale przedszkolnym możemy również spotkać Panią Hannę Kondek i Panią Małgorzatę Groblewską.

SP – Klasa I

Uczniowie klasy I szkoły podstawowej swoje kolejne kroki w edukacji będą stawiać pod okiem Pani Marzeny Budnik – inspirując się zainteresowaniami swojej wychowawczyni, może w tej klasie ujawnią się nam talenty artystyczne, w postaci świetnych tancerzy i tancerek.

SP – Klasa II

Uczniowie klasy II szkoły podstawowej swoje kolejne kroki w edukacji będą stawiać pod okiem Pani Izy Kaczmarek. Pani Iza jest wybitnym pedagogiem, który potrafi w każdym uczniu odkryć i rozwinąć jego talent. W jej klasie pełno utalentowanych humanistów i ścisłowców.

SP – klasa III

Wychowawczyni klasy III Pani Hanna Kondek jest niezwykle pogodnym i utalentowanym nauczycielem. Dlatego również jej wychowankowie przejawiają zainteresowanie wieloma dziedzinami nauki. Klasa III uwielbia poznawać świat i uczyć się nowych rzeczy.

SP – Klasa V

Klasa V to nie tylko niespokojny duch w uczniach, ale również talent to rozbrajania nauczycieli uśmiechem podczas lekcji. Pod czujnym okiem swojego wychowawcy Pana Marka Kowalskiego w tym roku poznają kolejne tajniki królowej nauk – Matematyki.

SP – Klasa VI

Wychowawcą klasy VI jest pani Marta Łangowska, na pewno wśród uczniów tej klasy wychowawczyni odnajdzie i wyszkoli wielu poliglotów.

SP – Klasa VII

Klasa VII to nie tylko niespokojny duch w uczniach, ale również talent to rozbrajania nauczycieli uśmiechem podczas lekcji. Pod czujnym okiem swojego wychowawcy Pani Małgorzaty Groblewskiej w tym roku odkrywają w sobie jeszcze większe talenty muzyczne i plastyczne!

SP – Klasa VIII

Klasa VIII to nie tylko niespokojny duch w uczniach, ale również talent to rozbrajania nauczycieli uśmiechem podczas lekcji. Pod czujnym okiem swojego wychowawcy Pana Marka Kowalskiego w tym roku poznają kolejne tajniki królowej nauk – Matematyki.