Klasy w naszej szkole:

Przedszkole – klasa 0

Nasze Maluszki 2 września rozpoczynają swoją przygodę z edukacją pod czujnym okiem Pani Marzeny Budnik i Pani Joanny Kłosińskiej . Wychowankowie tak utalentowanych nauczycielek na pewno będą mogli rozwinąć swoją duszę artystyczną jak i nauczyć się wielu nowych i ciekawych rzeczy.

SP – Klasa I

Uczniowie klasy I szkoły podstawowej swoje kolejne kroki w edukacji będą stawiać pod okiem Pani Izy Kaczmarek. Pani Iza jest wybitnym pedagogiem, który potrafi w każdym uczniu odkryć i rozwinąć jego talent. W jej klasie pełno utalentowanych humanistów i ścisłowców.

SP – Klasa II

Wychowawczyni klasy II Pani Hanna Kondek jest niezwykle pogodnym i utalentowanym nauczycielem. Dlatego również jej wychowankowie przejawiają zainteresowanie wieloma dziedzinami nauki. Klasa II uwielbia poznawać świat i uczyć się nowych rzeczy.

Klasa IV

Klasa IV zaczyna swoją przygodę w klasach starszych pod czujnym okiem wychowawczyni Pani Marii Czechumskiej. Powodzenia w podejmowaniu nowych wyzwań!

Klasa V

Wychowawcą klasy V jest pani Marta Łangowska, na pewno wśród uczniów tej klasy wychowawczyni odnajdzie i wyszkoli wielu poliglotów.

SP – Klasa VI

Klasa VI dalej realizuje swoją przygodę z wychowawczynią Panią Dorotą Kucińską. Ciekawe jak uczniowie poradzą sobie w nowym roku szkolnym i czy może któryś z nich okaże się miłośnikiem historii lub przyszłym dziennikarzem

SP – Klasa VII

Klasa VII to nie tylko niespokojny duch w uczniach, ale również talent to rozbrajania nauczycieli uśmiechem podczas lekcji. Pod czujnym okiem swojego wychowawcy Pani Małgorzaty Groblewskiej w tym roku odkrywają w sobie jeszcze większe talenty muzyczne i plastyczne!

SP – Klasa VIII

Klasa VIII to nie tylko niespokojny duch w uczniach, ale również talent to rozbrajania nauczycieli uśmiechem podczas lekcji. Pod czujnym okiem swojego wychowawcy Pana Marka Kowalskiego w tym roku poznają kolejne tajniki królowej nauk – Matematyki.