Klasy w naszej szkole:

Przedszkole – klasa 0

Nasze Maluszki od września rozpoczynają swoją przygodę z edukacją pod czujnym okiem  Pani Hanny Kondek ( w jej zastępstwie pani Karoliny Fedejko)  i Pani Darii Szmyt . Wychowankowie tak utalentowanych nauczycielek na pewno będą mogli rozwinąć swoją duszę artystyczną jak i nauczyć się wielu nowych i ciekawych rzeczy. Oprócz tych Pań w tym roku szkolnym w oddziale przedszkolnym możemy również spotkać Panią Marzenę Budnik .

Klasa II

Uczniowie klasy II będą się rozwijać pod czujnym okiem Pani Joanny Kłosińskiej – możemy być pewni że: będą potrafili kodować, składać origami oraz szanować i rozumieć psy.

Klasa III

Uczniowie klasy III szkoły podstawowej swoje kolejne kroki w edukacji będą stawiać pod okiem Pani Marzeny Budnik – inspirując się zainteresowaniami swojej wychowawczyni, może w tej klasie ujawnią się nam talenty artystyczne, w postaci świetnych tancerzy i tancerek.

Klasa V

Uczniowie znajdują się pod opieką Pani Małgorzaty Groblewskiej – mają więc niezwykłą szansę rozwinąć swoje talenty plastyczno-muzyczne oraz zadbać o niezłą kondycję.

Klasa VII

Klasa VII to nie tylko niespokojny duch w uczniach, ale również talent to rozbrajania nauczycieli uśmiechem podczas lekcji. Pod czujnym okiem swojego wychowawcy Pana Marka Kowalskiego w tym roku poznają kolejne tajniki królowej nauk – Matematyki.

Klasa VIII

Nad uczniami klasy VIII czuwa Pani Marta Libera – dzięki jej staraniom nasi uczniowie będą mogli płynie porozumiewać się w języku angielskim i języku niemieckim.

Klasa IV

Klasa IV zaczyna swoją przygodę w klasach starszych pod czujnym okiem wychowawczyni Pani Justyny Wiśniewskiej. Powodzenia w podejmowaniu nowych wyzwań!