Informacje o zapisach

Zbliża się termin rozpoczęcia naboru do:

• oddziałów przedszkolnych
  • szkół podstawowych
  • gimnazjów

Wszystkich rodziców zainteresowanych zapisaniem swoich dzieci do naszej placówki prosimy o zapoznanie się z terminarzem, dokumentami oraz rozporządzeniami wydanymi przez organy prowadzące naszą placówkę. Wszystkie informację o zapisach mogą Państwo znaleźć na stronach:

Z powyższych stron prosimy o pobranie i zapoznanie się z wymaganymi dokumentami w celu zapisu dzieci do naszej placówki.

Po prawej stronie znajdują się pliki do pobrania wymagane podczas rekrutacji oraz przewodnik dla opiekunów – nabór do szkoły podstawowej. Z przewodnika tego mogą również korzystać opiekunowie, którzy chcą zapisać swoje dzieci do oddziału przedszkolnego lub gimnazjum. W przyjemny sposób jest w nim wytłumaczone jak krok po kroku należy przeprowadzić zapis dziecka do wybranej placówki, aby zakończył się on sukcesem.

W razie jakichkolwiek pytań lub nie jasności służymy Państwu pomocą. W takim przypadku prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem szkoły. Z przyjemnością odpowiemy na każde Państwa pytanie.

Serdecznie zapraszamy do naszej Małej Szkoły z wielkimi możliwościami!

PLIKI DO POBRANIA

Przewodnik dla opiekunów - nabór do szkół podstawowych

Oświadczenie o miejscu zamieszkania

Oświadczenie o miejscu uczęszczania dziecka