Festiwal Piosenki Obcojęzycznej

Uwaga! 24 maja 2018 r. odbędzie się już XI  Festiwal Piosenki Obcojęzycznej organizowany przez szkołę podstawową nr 19 w Bydgoszczy.

Naszą ofertę kierujemy do uczniów klas 7 i 8 ze szkół podstawowych oraz klas III gimnazjalnych z Bydgoszczy i okolic, którzy chętnie łączą umiejętności wokalne z językowymi. Do wzięcia udziału w Festiwalu zapraszamy gorąco zarówno ubiegłorocznych uczestników, jak i tych, którzy chcą spróbować po raz pierwszy. Nasz konkurs objęty jest Honorowym Patronatem Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty.

Po zapoznaniu się z Regulaminem Festiwalu /w załączeniu/ prosimy przesłać do nas w ustalonym terminie płyty CD lub pendrive z nagranym podkładem muzycznym oraz zgłoszenie zawierające  następujące dane:

1. Imiona i nazwiska wykonawców (solistów, duetów i akompaniujących uczniów) lub nazwy zespołów ponad 2-osobowych / nie więcej jednak niż 5 osób w zespole/.
  2. Wiek uczestników i klasa, do której uczęszczają.
  3. Ilość osób wykonujących piosenkę.
  4. Tytuł utworu i język, w którym będzie wykonany. Prosimy o wyraźny zapis tytułów piosenek.
  5. Imiona i nazwiska nauczycieli – opiekunów.
  6. Adres, telefon (fax), e-mail szkoły (placówki kulturalnej) i opiekunów.

Zasady dostarczania zgłoszeń i nagrań zostały podane w Regulaminie

Regulamin i wszystkie dokumenty do pobrania znajdują się pod linkiem:

Serdecznie pozdrawiamy

PLIKI DO POBRANIA