X Gimnazjalny Festiwal Piosenki Obcojęzycznej

X Gimnazjalny Festiwal Piosenki Obcojęzycznej

Uwaga! 26 kwietnia 2017 r. odbędzie się już X Gimnazjalny Festiwal Piosenki Obcojęzycznej organizowany przez gimnazjum nr 7 w Bydgoszczy.  

Naszą ofertę kierujemy do uczniów z Bydgoszczy i okolic, którzy chętnie łączą umiejętności wokalne z językowymi. Do wzięcia udziału w Festiwalu zapraszamy gorąco zarówno ubiegłorocznych uczestników, jak i tych, którzy chcą spróbować po raz pierwszy. Nasz konkurs objęty jest Honorowym Patronatem Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty.  

Po zapoznaniu się z Regulaminem Festiwalu (plik do pobrania) prosimy przesłać do nas w nieprzekraczalnym terminie do 14.04.2017 r.: zgłoszenia (plik do pobrania) wraz z płytami CD lub DVD z nagranym podkładem muzycznym.

Prosimy o pobranie załączonych plików: regulamin konkursu, karta zgłoszeń, informacje ogólne oraz termin nadsyłania prac i konkursu.

Bliższe informacje mogą Państwo uzyskać kontaktując się z:

Dawid Wawrzonkowski tel. 606 665 769
e – mail: d.wawrzonkowski@interia.pl

Marta Łangowska tel. 601-318-889,
e – mail: marta_doman@wp.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie !!!

 

PLIKI DO POBRANIA

Regulamin

POBIERZ

Karta zgłoszeń

POBIERZ

Termin nadsyłania prac i termin konkursu

POBIERZ

Informacje ogólne

POBIERZ

Pakiet zgłoszeniowy

POBIERZ

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 19 W BYDGOSZCZY

Jesteśmy placówką w której prowadzone są innowacyjne i autorskie programy nauczania. Nasze priorytety to: wysoki poziom kształcenia, profesjonalna kadra, bezpieczeństwo oraz rodzinna atmosfera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

              

NAPISZ DO NAS