Podsumowanie działań

20 CZE

Podsumowanie działań

W ostatnim tygodniu roku szkolnego postanowiłem zaprezentować wśród uczniów mojej szkoły podsumowanie tegorocznych działań w ramach udziału w projekcie:  „Edukacja społeczności zamieszkujących obszary chronione województwa kujawsko-pomorskiego: Lubię tu być… na zielonym!” organizowanym przez Województwo Kujawsko-Pomorskie. W tym celu wybrałem się do różnych klas i opowiadałem im zarówno o sposobach ochrony przyrody w naszym mieście jak i zorganizowanych przeze mnie działaniach dla mieszkańców Bydgoszczy i uczniów naszej szkoły. Uczniowie klas starszych zdecydowanie pozazdrościli eko-pikniku dzieciakom z klasy III sp. Wszyscy również bardzo doceniali fakt, ze opowiadałem przechodniom o bydgoskich pomnikach przyrody oraz że sprzątałem okolice tych pomników. Pod koniec prezentacji przeprowadziłem krótką ankietę na temat: sposobów ochrony przyrody w Bydgoszczy,  prawidłowego zachowania na terenach chronionych czy akcji #codziennie5. Ucieszyłem się bardzo, że tak wiele informacjo zostało w pamięci moich kolegów i koleżanek :) 

Jeżeli jesteście ciekawi co udało mi się zorganizować w ramach projektu oraz jak przebiegały poszczególne wydarzenia zapraszam do poczytania mojego bloga, na którym skrzętnie starałem opisać się wszystko to co działo się przez ostatnie 2 miesiące w naszej szkole i poza nią w ramach projektu:) 

Cieszę się również, że przez ten czas mogłem prowadzić bloga na naszej szkolnej stronie dzięki uprzejmości opiekuna strony Pani Barbary Zalewskiej, która dała mi wszelkie potrzebne dostępy i zawsze służyła radą, gdy miałem problemy techniczne. Uważam, że blog ten pozwolił dzielić mi się z wami moją pasją do ekologii. Mam nadzieję, że teraz również i wy zgadzacie się z moim ulubionym stwierdzeniem:

"Każdego dnia rób jeden krok w stronę ochrony środowiska, a pewnego dnia sobie za to podziękujesz."

 

I tym optymistycznym akcentem niestety żegnam się z wami, ale mam nadzieję, że po wakacjach uda mi się wrócić i kontynuować bloga :) Udanych wakacji moi drodzy czytelnicy :D

GALERIA

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 19 W BYDGOSZCZY

Jesteśmy placówką w której prowadzone są innowacyjne i autorskie programy nauczania. Nasze priorytety to: wysoki poziom kształcenia, profesjonalna kadra, bezpieczeństwo oraz rodzinna atmosfera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

              

NAPISZ DO NAS

    Skip to content