Kolaż z bydgoskich pomników przyrody i fotoulotki

29 MAJ

Kolaż z bydgoskich pomników przyrody i fotoulotki

W ramach projektu samodzielnie przygotowałem projekt kolażu przedstawiającego mapę obszarów chronionych w Bydgoszczy oraz odwiedzone przeze mnie pomniki bydgoskiej przyrody. Kolaż ten zawiśnie w klasie przyrodniczej jako pamiątka tegorocznych działań mająca na celu przypominać uczniom jak piękne przyrodniczo mamy miasto. Oprócz kolażu przygotowałem również fotoulotki, które opisałem i rozdawałem mieszkańcom miasta w ramach promocji mojego bloga. Korzystając z okazji zawsze starałem się porozmawiać z mieszkańcami na temat ochrony przyrody w Bydgoszczy, wiele z tych rozmów było dla mnie inspirujących i pouczających. Cieszę się bardzo, że wśród mieszkańców Bydgoszczy jest tak wielu ekologów.

Swoje ulotki rozdawałem również w okolicznych sklepach, placówkach budżetowych oraz czasami zostawiałem w skrzynkach pocztowych.

Zapraszam do galerii poniżej, gdzie możecie zobaczyć jak wyglądają przygotowane przeze mnie materiały promocyjne.