Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

23 CZE

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

23 czerwca, świątecznie ubrani, spotkaliśmy się na sali gimnastycznej. Najlepsi uczniowie odebrali świadectwa, oznaki wzorowego ucznia i nagrody. Klasami Roku zostały klasa III SP, V SP i I Gim. Było mnóstwo wyróżnień, nagród, podziękowań ale i pożegnań. Żegnaliśmy uczniów klasy III gimnazjum.  Uczniowie klasy III gimnazjum złożyli również przysięgę aby dalej dobrze reprezentować naszą szkołę. 

Zaszczytny tytuł "ABSOLWENTA ROKU" otrzymała w Gimnazjum - Izabela Obstarczyk - gratulujemy! Po uroczystej akademii uczniowie żegnali się z swoimi wychowawcami w klasach - nasi absolwenci robili to po raz ostatni! Im życzymy powodzenia w dalszej edukacji! Dla niektórych właśnie rozpoczęły się pierwsze wakacje w ich życiu - życzymy aby były pełne radości i uśmiechu. Kochani wypoczywajcie, bawcie się, zbierajcie siły ale nie zapominajcie o bezpieczeństwie .... do zobaczenia we wrześniu :-)

GALERIA

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 19 W BYDGOSZCZY

Jesteśmy placówką w której prowadzone są innowacyjne i autorskie programy nauczania. Nasze priorytety to: wysoki poziom kształcenia, profesjonalna kadra, bezpieczeństwo oraz rodzinna atmosfera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

              

NAPISZ DO NAS