Zakończenie roku szkolnego

26 CZE

Zakończenie roku szkolnego

W piątek 26 czerwca 2020 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego, tym razem odbyło się ono w trzech turach. O godzinie 8:00 spotkały się nasze Przedszkolaki wraz z Rodzicami, o godzinie 9:00 zajęcia dydaktyczne zakończyli uczniowie klas 1,2 i 4SP. A o godzinie 10:00 zajęcia dydaktyczne zakończyli uczniowie klas 5-7, natomiast uczniowie klasy 8SP ukończyli edukację w naszej szkole. Tym razem była to również okazja do pożegnań - pani dyrektor Agata Szumińska pożegnała panią Marię Czechumską - która zakończyła swoją karierę zawodową, tak samo pożegnana została pani Anna Jendrzejewska, która pracowała w naszej szkole jako sprzątaczka. Kolejną osoba z którą się rozstajemy jest pani Dorota Kempka, która pracowała w naszej szkole jako starszy referent. Nie zabrakło również pożegnania z panią Jolantą Zimmermann, która w kwietniu zakończyła pracę w naszej szkole jako pedagog szkolny. Było to bardzo wzruszające zakończenie roku szkolnego!