Zakończenie roku szkolnego

26 CZE

Zakończenie roku szkolnego

W piątek 26 czerwca 2020 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego, tym razem odbyło się ono w trzech turach. O godzinie 8:00 spotkały się nasze Przedszkolaki wraz z Rodzicami, o godzinie 9:00 zajęcia dydaktyczne zakończyli uczniowie klas 1,2 i 4SP. A o godzinie 10:00 zajęcia dydaktyczne zakończyli uczniowie klas 5-7, natomiast uczniowie klasy 8SP ukończyli edukację w naszej szkole. Tym razem była to również okazja do pożegnań - pani dyrektor Agata Szumińska pożegnała panią Marię Czechumską - która zakończyła swoją karierę zawodową, tak samo pożegnana została pani Anna Jendrzejewska, która pracowała w naszej szkole jako sprzątaczka. Kolejną osoba z którą się rozstajemy jest pani Dorota Kempka, która pracowała w naszej szkole jako starszy referent. Nie zabrakło również pożegnania z panią Jolantą Zimmermann, która w kwietniu zakończyła pracę w naszej szkole jako pedagog szkolny. Było to bardzo wzruszające zakończenie roku szkolnego!

GALERIA

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 19 W BYDGOSZCZY

Jesteśmy placówką w której prowadzone są innowacyjne i autorskie programy nauczania. Nasze priorytety to: wysoki poziom kształcenia, profesjonalna kadra, bezpieczeństwo oraz rodzinna atmosfera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

              

NAPISZ DO NAS

Skip to content