Zajęcia w Bibliotece z okazji Dnia Chłopaka

29 WRZ

Zajęcia w Bibliotece z okazji Dnia Chłopaka

29 września uczniowie klas 1-2 SP wraz z panią Asią Kłosińską i panią Marzeną Budnik udali się do Filii nr 15 Biblioteki  Wojewódzkiej i Miejskiej w Bydgoszczy na ulicy Brzęczkowskiego 2. Tam po zapoznaniu się z ofertą czytelniczą wzięli udział w specjalnie dla nich przygotowanych zajęciach z okazji Dnia Chłopaka. Najpierw odbyło się głośne czytanie fragmentu "Mój tata olbrzym", a następnie część plastyczna spotkania. To były bardzo ciekawe zajęcia.

GALERIA

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 19 W BYDGOSZCZY

Jesteśmy placówką w której prowadzone są innowacyjne i autorskie programy nauczania. Nasze priorytety to: wysoki poziom kształcenia, profesjonalna kadra, bezpieczeństwo oraz rodzinna atmosfera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

              

NAPISZ DO NAS

Skip to content