Zajęcia edukacyjne z udziałem psów w oddziale przedszkolnym

14 STY

Zajęcia edukacyjne z udziałem psów w oddziale przedszkolnym

Dzisiaj w naszym oddziale przedszkolnym miały miejsce kolejne zajęcia edukacyjne z udziałem psów, prowadzone w ramach innowacji pedagogicznej stworzone przez panie: Joannę Kłosińską i Katarzynę Barton. Tym razem tematem zajęć była opieka nad psimi seniorami. Dzieci uczyły się jak należy właściwie opiekować się starszym psem.

Na zajęcia pani Kasia przywiozła ze sobą: Mię i Evitę psią młodzież w wieku 10 miesięcy i doświadczoną Yoko (10 lat) częściowo na emeryturze, która uczestniczy z zapałem i radością tylko w wybranych grupach i na niektórych zajęciach. Oprócz pani Kasi na zajęciach pojawiła się także pani Kamila z 12 tygodniowym szczeniakiem Karisem, który pochodzi z hodowli pni Kasi KABARDOGS. Pani Kamila również jest dogotorapeutą (tak jak panie Kasia i Asia) i zabrała Karisa aby zaczął się powolutku przyzwyczajać do zajęć z dziećmi - dzięki temu nasze przedszkolaki mogły zaobserwować różnicę w zachowaniu Karisa a Yoko.

GALERIA

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 19 W BYDGOSZCZY

Jesteśmy placówką w której prowadzone są innowacyjne i autorskie programy nauczania. Nasze priorytety to: wysoki poziom kształcenia, profesjonalna kadra, bezpieczeństwo oraz rodzinna atmosfera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

              

NAPISZ DO NAS