Świąteczny konkurs przedszkolny

20 GRU

Świąteczny konkurs przedszkolny

W przedszkolu został rozstrzygnięty konkurs "Świąteczna kartka rodzinna" - jury w składzie: pani dyrektor Agata Szumińska, pani Dorota Młynarczyk, pani Marzena Budnik i pani Joanna Kłosińska przyznało nagrody, wyróżnienia i podziękowanie następującym przedszkolakom:                          I miejsce: Gosia Sankiewicz

II miejsce: Szymon Schmidt, Jonatan Komasiński

III miejsce: Zuzia Nucia

Wyróżnienia: Zosia Białooka, Franek Białooki, Mikołaj Zwoliński, Nikodem Andrzejewski

Podziękowanie za udział: Kacper Panfil

Ps. wszystkim przedszkolakom i ich rodzicom serdecznie gratulujemy!!!

GALERIA

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 19 W BYDGOSZCZY

Jesteśmy placówką w której prowadzone są innowacyjne i autorskie programy nauczania. Nasze priorytety to: wysoki poziom kształcenia, profesjonalna kadra, bezpieczeństwo oraz rodzinna atmosfera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

              

NAPISZ DO NAS