SP 67 zwycięzcą VIII Norkowski Cup

16 MAJA

SP 67 zwycięzcą VIII Norkowski Cup

Dnia 16 maja na Siernieczku na stadionie szkolnym SP 19, odbył się Wielki Finał ósmej edycji turnieju poświęconego pamięci Mariana Norkowskiego. 

W finale zagrały 4 ekipy wyłonione z eliminacji i półfinałów, drużyna gość KP Polonia Bydgoszcz 2004 oraz gospodarz SP 19. 
Wygranymi turnieju zostali podopieczni Krzysztofa Kanclerza SP 67 - BKS Bydgoszcz. Chłopcy z Osiedla Tatrzańskiego, grali bardzo równo i co ważne byli skuteczni, wypracowane akcje zamieniali na liczne gole. Drugą lokatę zajęli podopieczni Remiego Podrazy z KP Polonia 2004. Poloniści przespali dwa pierwsze mecze. szczególnie szkoda pierwszej gry, gdzie chłopcy ze Sportowej, budowali fajny atak pozycyjny, wypracowywali akcje, jednak finalnie pudłowali w doskonałych okazajch bramkowych. Po raz enty świetnie zaprezentowali się zawodnicy Michała Rulewskiego z SP 37 - trzecia lokata. Kto wie czy nie było by dla tej druzyny srebra, gdyby nie świetna postawa SP 19, którzy niespodziewanie pokonali SP 37. Czwarta lokata przypadła podopiecznym trenera Daniela Gilla SP 4 z Solca Kujawskiego. Koledzy z czwórki w tym roku nie mieli takich galakticos jak rok temu, ale i tak grali dobry futbol. Zdecydowanie na wielki plus zagrała dziś ekipa SP 19. O mały włos, bo za późno się obudzili, a gospodarze wskoczyliby na pudło. SP 19 po 2-3 latach przerwy wygrali pierwszy mecz (ba nawet dwa) w Norkowski Cup. Szóste- zaszczytne miejsce zajęła druga drużyna Salezjanów.

GALERIA

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 19 W BYDGOSZCZY

Jesteśmy placówką w której prowadzone są innowacyjne i autorskie programy nauczania. Nasze priorytety to: wysoki poziom kształcenia, profesjonalna kadra, bezpieczeństwo oraz rodzinna atmosfera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

              

NAPISZ DO NAS