Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

1 WRZ

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Drodzy rodzice i opiekunowie

W trosce o zdrowie uczniów i dzieci przedszkolnych w czasie epidemii wirusa SARS-Cov-2  pobyt w szkole od 1 września będzie się odbywał według specjalnie w tym celu opracowanych na podstawie wytycznych MEN i GIS zasad organizacyjnych. Bardzo proszę o zapoznanie się  z załączonym regulaminem i ścisłe go przestrzeganie.

Rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się o godzinie 10.00 spotkaniem uczniów z wychowawcami w wyznaczonych salach. Postarajmy się wspólnie dołożyć wszelkich starań, by nasze dzieci uniknęły zbędnych zagrożeń i mogły tradycyjnie uczyć się w swej szkole.

                                                                     

                                                                                       Dyrektor Szkoły

                                                                                       Agata Szumińska

  Regulamin SP COVID 19 (1)Regulamin 

GALERIA

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 19 W BYDGOSZCZY

Jesteśmy placówką w której prowadzone są innowacyjne i autorskie programy nauczania. Nasze priorytety to: wysoki poziom kształcenia, profesjonalna kadra, bezpieczeństwo oraz rodzinna atmosfera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

              

NAPISZ DO NAS

Skip to content