Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

1 WRZ

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Drodzy rodzice i opiekunowie

W trosce o zdrowie uczniów i dzieci przedszkolnych w czasie epidemii wirusa SARS-Cov-2  pobyt w szkole od 1 września będzie się odbywał według specjalnie w tym celu opracowanych na podstawie wytycznych MEN i GIS zasad organizacyjnych. Bardzo proszę o zapoznanie się  z załączonym regulaminem i ścisłe go przestrzeganie.

Rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się o godzinie 10.00 spotkaniem uczniów z wychowawcami w wyznaczonych salach. Postarajmy się wspólnie dołożyć wszelkich starań, by nasze dzieci uniknęły zbędnych zagrożeń i mogły tradycyjnie uczyć się w swej szkole.

Agata Szumińska

Regulamin SP COVID 19 (1)Regulamin