Quiz wiedzy o krajach Europy dla klas 1-3 SP

5 PAŹ

Quiz wiedzy o krajach Europy dla klas 1-3 SP

29 września 2021r. zakończył się drugi etap konkursu zorganizowanego z okazji obchodów Europejskiego Dnia Języków, który polegał na wzięciu udziału w quizie wiedzy na temat ciekawostek związanych z krajami europejskimi. Uczestnicy musieli odpowiedzieć na 10 pytań w formie pisemnej. Większość pytań nawiązywała do pierwszego etapu a mianowicie do przedstawionych postaci z bajek lub kreskówek pochodzących z krajów lezących w Europie. Laureatami konkursu zostali:

I miejsce: Nikola Szczepaniak  z klasy 1,

                 Mikołaj Zwoliński z klasy 2,        

II miejsce: Filip Nawrocki oraz Kuba Nowatkowski z klasy 1,

                  Zuzia Nucia z klasy 2,

                  Krzysiu Woźniak z klasy 3

III miejsce: Małgosia Sankiewicz z klasy 2

   Nagrody i dyplomy zostały wręczone dzisiaj tj. 5 października 2021r. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękuję za udział i gratuluję uzyskanych wyników.

Organizator

Marta Libera

GALERIA

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 19 W BYDGOSZCZY

Jesteśmy placówką w której prowadzone są innowacyjne i autorskie programy nauczania. Nasze priorytety to: wysoki poziom kształcenia, profesjonalna kadra, bezpieczeństwo oraz rodzinna atmosfera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

              

NAPISZ DO NAS

Skip to content