Quiz wiedzy o krajach europejskich dla klas 4-8 SP

29 WRZ

Quiz wiedzy o krajach europejskich dla klas 4-8 SP

We wtorek 28 września 2021r. odbył się drugi etap konkursu zorganizowanego z okazji obchodów Europejskiego Dnia Języków, który polegał na wzięciu udziału w quizie w formie wirtualnej – kahoot. Uczestnicy przy pomocy smartfonów musieli odpowiedzieć na 30 pytań dotyczących informacji o krajach leżących w Europie. Wśród pytań pojawiły się również takie, które nawiązywały do informacji z pierwszego etapu a mianowicie informacji o filmach i serialach  pochodzącym z krajów Europy. Laureatami konkursu zostali:

     I miejsce: Amelia Murawska z klasy 8

    II miejsce: Kevin Suska z klasy 7

    III miejsce: Adrian Suska z klasy 8

   Dyplomy i nagrody zostały wręczone 29 września 2021r. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękuję za udział i gratuluję wyników.

Organizator

Marta Libera

GALERIA

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 19 W BYDGOSZCZY

Jesteśmy placówką w której prowadzone są innowacyjne i autorskie programy nauczania. Nasze priorytety to: wysoki poziom kształcenia, profesjonalna kadra, bezpieczeństwo oraz rodzinna atmosfera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

              

NAPISZ DO NAS

Skip to content