Przemoc i agresja rówieśnicza

15 LIS

Przemoc i agresja rówieśnicza

W dniu 15 listopada 2019 r. odbyło się spotkanie naszych uczniów klas IV-VI  oraz  VII-VIII  z  Policjantami  Komisariatu Policji Bydgoszcz - Fordon. Naszymi gośćmi byli :  sierż. szt. Marcin Rudewicz, mł. asp. Iwona Brąszkiewicz. Tematem spotkania była „Przemoc i agresja rówieśnicza”. Tematyka była różnorodna , od pytań dotyczących problemów przeklinania , niebezpiecznych zabaw dla żartów, bicia, popychania, agresywnych  zachowań i  używania wulgarnego słownictwa wobec innych, palenia papierosów. Uczniowie nie tylko dowiedzieli się jak sobie radzić w takich sytuacjach i do kogo się zgłosić po pomoc, ale również dowiedzieli się o konsekwencjach, jakie grożą osobie, która dopuszcza się  tych czynów .Policjanci pouczyli również  młodzież , jakie  konsekwencje grożą nieletnim w przypadku np. kradzieży w sklepach , paleniem papierosów w miejscach niedozwolonych czy innych zachowaniach niezgodnych z prawem.

GALERIA

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 19 W BYDGOSZCZY

Jesteśmy placówką w której prowadzone są innowacyjne i autorskie programy nauczania. Nasze priorytety to: wysoki poziom kształcenia, profesjonalna kadra, bezpieczeństwo oraz rodzinna atmosfera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

              

NAPISZ DO NAS