Projekt Unijny: "Po co? Dlaczego? Jak?"

15 WRZ

Projekt Unijny: „Po co? Dlaczego? Jak?”

Już za kilka dni w naszej szkole rozpocznie się projekt unijny mający na celu kształtowanie kompetencji poznawczych uczniów. Projekt ten kierowany jest do uczniów klas III-VI szkoły podstawowej i organizowany z przedmiotów: język angielski, matematyka oraz przyroda. W celu podniesienia jakości zajęć nauczyciele biorą aktywny udział w licznych szkoleniach. Również uczniowie bardzo zaangażowali się w przygotowania do projektu i pomagali rozpakować liczne pomoce dydaktyczne otrzymane ze środków unijnych. Chcemy podziękować wszystkim uczniom którzy pomagali w rozpakowaniu pomocy!

Dziękujemy :)

GALERIA

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 19 W BYDGOSZCZY

Jesteśmy placówką w której prowadzone są innowacyjne i autorskie programy nauczania. Nasze priorytety to: wysoki poziom kształcenia, profesjonalna kadra, bezpieczeństwo oraz rodzinna atmosfera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

              

NAPISZ DO NAS