Podziękowania i pożegnanie

31 MAR

Podziękowania i pożegnanie

Drodzy uczniowie i rodzice,

Pragnę poinformować, że w dniu 31 marca  pożegnała się z pracą w  naszej  szkole Pani Ewa Juruś. Poświęciła  naszym uczniom 32 lata pracy pedagogicznej, której oddawała się zawsze z wielkim zaangażowaniem i pasją. Jej olbrzymia wiedza i doświadczenie, a szczególnie wyjątkowy dar budzenia zaufania zarówno dzieci, jaki i dorosłych, służyły rozwojowi  i  wsparciu wielu pokoleń wychowanków. Zawsze z uśmiechem i serdecznością  gotowa do  pomocy każdemu, była dla uczniów prawdziwym  przyjacielem, a dla dorosłych autorytetem pedagogicznym.  Składamy wielkie podziękowania za wieloletnie budowanie historii naszej szkoły i oddane jej serce.

Agata Szumińska