Niesłyszalna muzyka fal mózgowych

16 MAR

Niesłyszalna muzyka fal mózgowych

W czwartek 16 marca, uczniowie klasy 5 i 8 pod opieką wychowawców, w związku z obchodzonym w naszej szkole tygodniem mózgu, wybrali się do Młynów Rothera na "Niesłyszalną muzykę fal mózgowych". Szczególnej uwadze poświęcona była kwestia dźwiękowego i muzycznego neurofeedbacku, czyli tak zwanego treningu mózgu. Chętni mogli założyć opaskę EEG i wsłuchać się w siebie, czyli usłyszeć dźwiękową interpretację fal mózgowych w formie multimedialnej instalacji Neuromuzyka. Uczniowie mieli okazję przekonania się na własnej skórze, jak działa EEG, przewodnik do wytworzenia muzyki naszych fal mózgowych. 

GALERIA

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 19 W BYDGOSZCZY

Jesteśmy placówką w której prowadzone są innowacyjne i autorskie programy nauczania. Nasze priorytety to: wysoki poziom kształcenia, profesjonalna kadra, bezpieczeństwo oraz rodzinna atmosfera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

              

NAPISZ DO NAS

Skip to content