Nabór do projektu unijnego "Po co? Dlaczego? Jak? - kształtowanie kompetencji poznawczych uczniów"

6 WRZ

Nabór do projektu unijnego „Po co? Dlaczego? Jak? – kształtowanie kompetencji poznawczych uczniów”

Ogłaszamy nabór do projektu unijnego "Po co? Dlaczego? Jak? - kształtowanie kompetencji poznawczych uczniów", zarówno dla osób prowadzących zajęcia jak i uczestników projektu.Wszystkie najważniejsze informacje zostały zamieszczone w załącznikach poniżej. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami oraz udziału w projekcie !

wszystkie informacje dostępne są pod adresem http://www.zs17.byd.net.pl/projekt-unijny

zapraszamy do pobrania informacji :)

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 19 W BYDGOSZCZY

Jesteśmy placówką w której prowadzone są innowacyjne i autorskie programy nauczania. Nasze priorytety to: wysoki poziom kształcenia, profesjonalna kadra, bezpieczeństwo oraz rodzinna atmosfera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

              

NAPISZ DO NAS