Majowe Święta

29 KW.

Majowe Święta

W piątek 29.04.22 po raz pierwszy od dwóch lat odbył się uroczysty apel poświęcony Rocznicy Uchwalenia Konstytucji, wystąpili wszyscy uczniowie - ponieważ ten apel był przygotowywany przez całą społeczność uczniowską, pod opieką swoich wychowawców. Niezwykle miłym dla nas okazał się udział naszych ukraińskich gości, którzy chętnie występowali wraz z kolegami i koleżankami ze swoich klas - bardzo im za to dziękujemy!

Aby zorganizować taki apel, konieczna jest współpraca wielu osób, za zaangażowanie w tę uroczystość pragniemy podziękować: pani Gosi Jurek za koordynację całej imprezy, pani Dorocie Kucińskiej za jej wkład w opracowanie scenariusza tego apelu, panu Markowi Kowalskiemu za czuwanie nad nagłośnieniem, pani Dorocie Młynarczyk za stworzenie cudownej dekoracji, panu Aleksandrowi Kunickiemu za stworzenie pięknego orła, bardzo wymownego symbolu tej dekoracji, wszystkim wychowawcom za przygotowanie swoich podopiecznych do występu, oraz uczniom za zaangażowanie w życie szkoły!

GALERIA

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 19 W BYDGOSZCZY

Jesteśmy placówką w której prowadzone są innowacyjne i autorskie programy nauczania. Nasze priorytety to: wysoki poziom kształcenia, profesjonalna kadra, bezpieczeństwo oraz rodzinna atmosfera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

              

NAPISZ DO NAS

Skip to content