Koncert w Filharmonii

28 LUT

Koncert w Filharmonii

W dniu 28 lutego uczniowie klas: 5,7 i 8 pod opieką swoich wychowawców, wybrali się do Filharmonii Pomorskiej na audycję muzyczną "Serduszko puka w rytmie cha-cha". Podczas koncertu uczniowie usłyszeli, jak swoje uczucia za pomocą muzyki wyrażali artyści. Poszerzyli wiedzę na temat Święta Zakochanych, podążając śladami miłosnych historii. Dowiedzieli się, czy św. Walenty był zakochany, dlaczego to właśnie 14 dzień lutego przypada na tę okoliczność. W trakcie występu zabrzmiały dźwięki muzyki poważnej, jak i znane nam wszystkim utwory popularne, radiowe i telewizyjne.

GALERIA

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 19 W BYDGOSZCZY

Jesteśmy placówką w której prowadzone są innowacyjne i autorskie programy nauczania. Nasze priorytety to: wysoki poziom kształcenia, profesjonalna kadra, bezpieczeństwo oraz rodzinna atmosfera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

              

NAPISZ DO NAS

Skip to content