Komunikat Dyrektora - wznowienie obiadów oraz zajęcia wychowawczo-opiekuńcze

26 KWI

Komunikat Dyrektora – wznowienie obiadów oraz zajęcia wychowawczo-opiekuńcze

Szanowni rodzice,

informuję, że w okresie strajku nauczycieli szkoła prowadzi w ograniczonej formie w godzinach od 7.00 do 16.00 zajęcia opiekuńczo- wychowawcze dla uczniów, których rodzice mają taką potrzebę. Są to zajęcia świetlicowe, sportowe i w zakresie edukacji polonistycznej. Od poniedziałku 29 kwietnia wznowimy wydawanie obiadów jeśli do piątku 26 kwietnia do godz.13.00 dokonają  Państwo zgłoszenia telefonicznego.

Z poważaniem

Agata Szumińska

Dyrektor Szkoły

GALERIA

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 19 W BYDGOSZCZY

Jesteśmy placówką w której prowadzone są innowacyjne i autorskie programy nauczania. Nasze priorytety to: wysoki poziom kształcenia, profesjonalna kadra, bezpieczeństwo oraz rodzinna atmosfera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

              

NAPISZ DO NAS