Komunikat Dyrektora Szkoły

Komunikat Dyrektora  Szkoły Podstawowej nr 19

im. Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy

z dnia 19.03.2021r.w sprawie zdalnej edukacji

Drodzy uczniowie, rodzice i opiekunowie.

W związku z Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 18 marca 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 informuję, że od 22 marca do 11 kwietnia również uczniowie klas I-III będą realizowali naukę w trybie zdalnym. Obowiązują dotychczasowe szkolne zasady dotyczące zdalnej edukacji zawarte w komunikatach z dnia 26.10.2020r. i z dnia 06.11.2020r.

Dotychczasowe doświadczenia przekonały nas, że możemy liczyć na sumienną naukę i współpracę w tych szczególnych warunkach.  Życząc dalszej wytrwałości serdecznie pozdrawiam.

Agata Szumińska