Komunikat Dyrektora Szkoły

6 LIS

Komunikat Dyrektora Szkoły

Komunikat Dyrektora  Szkoły Podstawowej nr 19 im. Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy z dnia 06.11.2020r.w sprawie zdalnej edukacji

Drodzy uczniowie, rodzice i opiekunowie,

w związku z kolejnym ograniczeniem  funkcjonowania szkoły  związanym  z rozwijającym się zagrożeniem epidemiologicznym informuję, że od poniedziałku 9 listopada 2020r.:

1. uczniowie klas I- III również zostają objęci nauką na odległość. Proszę o zapoznanie się ze szkolnymi zasadami dotyczącymi  zdalnej edukacji zawartymi w komunikacie z dnia 10.2020r.
  2. Chęć skorzystania z konsultacji osobistych lub w przypadku problemów z dostępem do Internetu w domu, chęć skorzystania z komputerów w szkole, uczeń lub opiekun zgłasza w sekretariacie szkoły, a w przypadku konsultacji nauczycielowi przedmiotu, dzień wcześniej do godziny 14.00 (obecność w poniedziałek zgłaszamy w piątek).

Pracownia komputerowa jest udostępniana w: poniedziałek od 1 do 7 lekcji, wtorek od 2 do 6 lekcji, środa od 1 do 5 lekcji, czwartek od 2 do 7 lekcji, piątek od 2 do 5 lekcji.

1. Rozszerza się ofertę zajęć zdalnych o zajęcia świetlicowe w terminach: poniedziałek w godzinach 14.30 – 16.00, środa w godzinach 14.30 – 16.00, czwartek w godzinach 10.00 -11.00 i 13.00 – 14.00

Życząc nadal wszystkim dobrego zdrowia, optymizmu i wytrwałości

serdecznie pozdrawiam

Agata Szumińska