Grudniowe spotkanie z psami

17 GRU

Grudniowe spotkanie z psami

Dzisiaj w przedszkolu odbyły się kolejne zajęcia edukacyjne z udziałem psów, które są prowadzone w ramach realizacji innowacji pedagogicznej stworzonej przez panie: Joannę Kłosińską i Katarzynę Barton. Tematem dzisiejszych zajęć były oczywiście Święta - a konkretniej jakie prezenty może znaleźć pod choinką pies i dlaczego on sam nigdy nie powinien być takim właśnie prezentem. Oczywiście nie zabrakło też zabawy z psami, które uczestniczyły w zajęciach.

GALERIA

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 19 W BYDGOSZCZY

Jesteśmy placówką w której prowadzone są innowacyjne i autorskie programy nauczania. Nasze priorytety to: wysoki poziom kształcenia, profesjonalna kadra, bezpieczeństwo oraz rodzinna atmosfera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

              

NAPISZ DO NAS