Edukacja z udziałem psa w przedszkolu

15 LIS

Edukacja z udziałem psa w przedszkolu

Dzisiaj w przedszkolu pojawiło się dwóch niezwykłych gości - pani Kasia Barton wraz z Diablo (miniaturowym spanielem kontynentalnym - papillonem). Przedszkolaki nauczyły się: jak właściwie witać się z psem, jak zachowywać się kiedy w przedszkolu jest pies, rozpoczęły też naukę zachowań w przypadku spotkania agresywnego psa. Oprócz tego było mnóstwo dobrej zabawy, wiele pozytywnych emocji.

Zajęcia edukacyjne z udziałem psów są realizowane w oparciu o innowację pedagogiczną napisaną i wspólnie realizowaną przez panie: Joannę Kłosińską i Katarzynę Barton.

GALERIA

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 19 W BYDGOSZCZY

Jesteśmy placówką w której prowadzone są innowacyjne i autorskie programy nauczania. Nasze priorytety to: wysoki poziom kształcenia, profesjonalna kadra, bezpieczeństwo oraz rodzinna atmosfera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

              

NAPISZ DO NAS