Edukacja z udziałem psa w przedszkolu

15 LIS

Edukacja z udziałem psa w przedszkolu

Dzisiaj w przedszkolu pojawiło się dwóch niezwykłych gości - pani Kasia Barton wraz z Diablo (miniaturowym spanielem kontynentalnym - papillonem). Przedszkolaki nauczyły się: jak właściwie witać się z psem, jak zachowywać się kiedy w przedszkolu jest pies, rozpoczęły też naukę zachowań w przypadku spotkania agresywnego psa. Oprócz tego było mnóstwo dobrej zabawy, wiele pozytywnych emocji.

Zajęcia edukacyjne z udziałem psów są realizowane w oparciu o innowację pedagogiczną napisaną i wspólnie realizowaną przez panie: Joannę Kłosińską i Katarzynę Barton.