Dzień Niepodległości - nasza uroczystość

9 LIS

Dzień Niepodległości – nasza uroczystość

9 listopada 2022 odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji 104ej rocznicy odzyskania niepodległości. Nad całością oprawy czuwały: pani Martą Libera i pani Małgorzata Groblewska. Natomiast przepiękne dekoracje zawdzięczamy pani Dorocie Młynarczyk i panu Aleksandrowi Kunickiemu. Naszą uroczystość swoimi występami uświetniła też nasza absolwentka Asia Jopek 😀 Uroczyste spotkanie na sali gimnastycznej zakończyła pani dyrektor Dorota Kucińska. Wszystkim zaangażowanym i obecnym bardzo dziękujemy!!!

GALERIA

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 19 W BYDGOSZCZY

Jesteśmy placówką w której prowadzone są innowacyjne i autorskie programy nauczania. Nasze priorytety to: wysoki poziom kształcenia, profesjonalna kadra, bezpieczeństwo oraz rodzinna atmosfera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

              

NAPISZ DO NAS

Skip to content