Dzień Kropki

15 WRZ

Dzień Kropki

W piątek 15 września br. obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Kropki. Święto Kropki zorganizował szkolny wolontariat wraz z swoim opiekunem Panią Małgorzatą Rostowską. Dzień ten był pełen słodkich niespodzianek dla uczniów, gier oraz konkursów zorganizowanych na przerwach. Natomiast szkolne korytarze wypełnione były uczniami i nauczycielami ubranymi w kropki. Każdemu udzielił się twórczy nastrój kropki. Zaangażowały się również dzieci z Przedszkola! Najpierw lepiły kuleczki z piasku, potem układały obrazki z nakrętek, a na koniec delektowały się poczęstunkiem w formie okrągłych słodyczy :D 

Zapraszamy do obejrzenia  kropkowej galerii z tego dnia !

GALERIA

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 19 W BYDGOSZCZY

Jesteśmy placówką w której prowadzone są innowacyjne i autorskie programy nauczania. Nasze priorytety to: wysoki poziom kształcenia, profesjonalna kadra, bezpieczeństwo oraz rodzinna atmosfera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

              

NAPISZ DO NAS