Dzień Dziecka

1 CZE

Dzień Dziecka

W dniu dzisiejszym rozmawialiśmy o prawach dzieci. Dzieci otrzymały prezenty niespodzianki a następnie pojechaliśmy do Kina Helios (dzieci z oddziału przedszkolnego pod opieką pani Darii Szmyt i pani Eli Kamińskiej-Zielińskiej, klasa 1 SP pod opieką pani Marzeny Budnik, klasa 2SP pod opieką pani Izy Kaczmarek, klasa 3 SP pod opieką pani Hani Kondek) Dzieciom bardzo podobała się wycieczka i film (nam opiekunom również dziś emocje spore towarzyszyły i zupełnie zapomniałyśmy o zdjęciach)

GALERIA

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 19 W BYDGOSZCZY

Jesteśmy placówką w której prowadzone są innowacyjne i autorskie programy nauczania. Nasze priorytety to: wysoki poziom kształcenia, profesjonalna kadra, bezpieczeństwo oraz rodzinna atmosfera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

              

NAPISZ DO NAS

Skip to content