Dzień Babci i Dziadka

21 STY

Dzień Babci i Dziadka

Nasi najmłodsi już w czwartek 16.01.20 zaprosili swoje Babcie i swoich Dziadków na uroczyste okolicznościowe spotkanie. Na początku przedszkolaki dały krótkie przedstawienie dla swoich gości, następnie dla wszystkich obecnych odbyły się warsztaty, podczas których powstawały przepiękne ozdoby dla zaproszonych gości. Pomysł ich wspólnego wykonania bardzo się wszystkim Babciom i Dziadkom spodobał. Na zakończenie wszyscy obecni skorzystali z słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców przedszkolaków.