CodeWeek 2022, zadanie 7: "Jubileuszowy tort w instrukcji słownej ukryty - ćwiczymy komunikację"

18 PAŹ

CodeWeek 2022, zadanie 7: „Jubileuszowy tort w instrukcji słownej ukryty – ćwiczymy komunikację”

W tym roku przypada niezwykła, bo jubileuszowa edycja CodeWeek. Uczniowie klasy 2 przygotowali z tej okazji kolorowy tort. Nie użyli do tego produktów spożywczych, tylko kolorowych kubków i maty do kodowania. W zadaniu potrzebne było duże skupienie uwagi i słuchanie ze zrozumieniem.

GALERIA

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 19 W BYDGOSZCZY

Jesteśmy placówką w której prowadzone są innowacyjne i autorskie programy nauczania. Nasze priorytety to: wysoki poziom kształcenia, profesjonalna kadra, bezpieczeństwo oraz rodzinna atmosfera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

              

NAPISZ DO NAS

Skip to content