Code Week i kod, który nie jedno ma imię

9 PAŹ

Code Week i kod, który nie jedno ma imię

To już czwarte zadanie zrealizowane przez naszych dzielnych przedszkolaków, dzisiejsze polegało na stworzeniu różnych kodów przez dzieci. Kodowały one napis "CODE WEEK" i wcale nie przeszkadzało im to, że niektóre z nich jeszcze nie znają literek! Żeby wykonać to zadanie zostały wykorzystane: kolorowe klocki, różne zabawki, kolorowe książki i podręczniki, różne pluszaki, kolorowe kredki. To były bardzo twórcze i kreatywne zajęcia!

GALERIA

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 19 W BYDGOSZCZY

Jesteśmy placówką w której prowadzone są innowacyjne i autorskie programy nauczania. Nasze priorytety to: wysoki poziom kształcenia, profesjonalna kadra, bezpieczeństwo oraz rodzinna atmosfera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

              

NAPISZ DO NAS