Code Week i jego historia

7 PAŹ

Code Week i jego historia

"Tydzień kodowania to europejska inicjatywa, której celem jest pokazanie kodowania od najlepszej strony, zachęcanie do
nauki programowania zarówno dzieci jak i dorosłych. Kodowanie nie posiada ani barier wieku ani języka ani miejsca...można kodować
właściwie zawsze, w każdym miejscu, niezależnie od tego, ile mamy lat. Warto to robić, bo umiejętności nabyte w procesie uczenia się kodowania przekładają się na podniesienie jakości życia w różnych jego aspektach."

Po raz kolejny nasza szkoła bierze udział w tym wydarzeniu, tym razem do podejmowania kolejnych wyzwań pani Asia Kłosińska i pani Marzena Budnik zaprosiły naszych przedszkolaków. Tak poradzili sobie z zadaniem pierwszym - poznawaniem historii Code Week

GALERIA

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 19 W BYDGOSZCZY

Jesteśmy placówką w której prowadzone są innowacyjne i autorskie programy nauczania. Nasze priorytety to: wysoki poziom kształcenia, profesjonalna kadra, bezpieczeństwo oraz rodzinna atmosfera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

              

NAPISZ DO NAS