Cała Polska programuje - Code Week w oddziale przedszkolnym

2 PAŹ

Cała Polska programuje – Code Week w oddziale przedszkolnym

Nasze przedszkolaki w tym tygodniu wzięły udział w akcji "Cała Polska programuje", która odbywa się w ramach wydarzenia Code Week. Również w tym roku podopieczni pani Joanny Kłosińskiej dzielnie i z wielkim zapałem kodują.

W tym tygodniu nasi najmłodsi zrealizowali następujące zadania: "Zaprogramuj zdrowie", "Muzyczny kod", "Marzę, myślę, konstruuję", "Rysuję, maluję, koduję", "Kubeczki od A do Z". Kolejne zadania czekają na naszych młodych adeptów kodowania.

GALERIA

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 19 W BYDGOSZCZY

Jesteśmy placówką w której prowadzone są innowacyjne i autorskie programy nauczania. Nasze priorytety to: wysoki poziom kształcenia, profesjonalna kadra, bezpieczeństwo oraz rodzinna atmosfera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

              

NAPISZ DO NAS

Skip to content