Bydgoskie półkolonie

3 CZE

Bydgoskie półkolonie

„Bydgoskie półkolonie 2022”

Nabór na „Bydgoskie półkolonie 2022” rozpoczyna się w czwartek 26 maj br. O godz.13.00 i potrwa do piątku 3 czerwca br. W półkoloniach mogą brać udział uczniowie bydgoskich szkół do 13 roku życia. Każdy uczeń może skorzystać maksymalnie z dwóch tygodniowych turnusów. Rodzic pokrywa jedynie koszt wyżywienia w wysokości 150 zł / turnus (drugie śniadanie i obiad). Półkolonie będą realizowane w ramach ośmiu tygodniowych turnusów, w 37. szkołach i placówkach prowadzonych przez Miasto Bydgoszcz.

Chęć udziału dziecka w półkoloniach należy zgłosić poprzez złożenie wypełnionej karty kwalifikacyjnej wraz z oświadczeniami w placówce, w której dziecko ma uczęszczać na półkolonie. Dziecko powinno posiadać legitymację szkolną bydgoskiej szkoły oraz Bydgoską Kartę Miejską.

Szczegóły rekrutacji opisane są w Zasadach postępowania rekrutacyjnego do programu „Bydgoskie półkolonie 2022”.