Bezpieczni na drogach

15 WRZ

Bezpieczni na drogach

Nasi najmłodsi wychowankowie - nasze przedszkolaki 15 września wybrały się wraz z Panią Joanną Kłosińską na krótką wycieczkę. Jej celem była praktyczna nauka przechodzenia przez ulicę w wyznaczonych miejscach. Nasze przedszkolaki przećwiczyły przechodzenie przez jezdnię na przejściu przy skrzyżowaniu ulic Fordońskiej i Sochaczewskiej - tu przy pomocy sygnalizacji świetlnej oraz na skrzyżowaniu ulic Fordońskiej i Kaplicznej. Jak widać podczas wycieczki przedszkolaki miały na sobie odblaskowe kamizelki - bezpieczeństwo przede wszystkim.