Aktualności

Aktualności

15
PAŹ

Code Week i zakodowana gimnastyka

Zakodowana gimnastyka była tematem kolejnego wyzwania podjętego przez nasze dzielne przedszkolaki w ramach Code Week. Tym razem oprócz doskonalenia wielu umiejętności nasze przedszkolaki troszkę poćwiczyły.

Czytaj więcej
15
PAŹ

Nagrody dla naszych nauczycieli!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej nauczyciele uczący w naszej szkole otrzymali nagrody, wyróżnienia i medale! Z wielką dumą i radością informujemy że w tym roku nagrody Prezydenta Miasta Bydgoszczy otrzymały: pani Marta Łangowska i pani Dorota Młynarczyk! Natomiast medal Komisji Edukacji Narodowej otrzymała pani Małgorzata Groblewska. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

Czytaj więcej
11
PAŹ

Code Week i zakodowana orkiestra

Dzisiejszym wyzwaniem przedszkolaków w ramach Code Week była zakodowana orkiestra. Okazało się, że można na macie kodowania zakodować nawet dźwięki i oczywiście świetnie się przy tym bawić!

Czytaj więcej
10
PAŹ

Code Week i tworzenie zakodowanych obrazów

Podczas podejmowania piątego wyzwania w ramach Code Week przez nasze przedszkolaki na macie kodowania królowały "buźki" - które dzieci ułożyły samodzielnie i wspólnie zgodnie ze wzorem i świetnie sobie przy tym poradziły! Następnie każde z nich otrzymało karę pracy, na której samodzielnie i zgodnie z podpowiedziami stworzyło takie same "buźki".

Czytaj więcej
9
PAŹ

Code Week i kod, który nie jedno ma imię

To już czwarte zadanie zrealizowane przez naszych dzielnych przedszkolaków, dzisiejsze polegało na stworzeniu różnych kodów przez dzieci. Kodowały one napis "CODE WEEK" i wcale nie przeszkadzało im to, że niektóre z nich jeszcze nie znają literek! Żeby wykonać to zadanie zostały wykorzystane: kolorowe klocki, różne zabawki, kolorowe książki i podręczniki, różne pluszaki, kolorowe kredki. To były bardzo twórcze i kreatywne zajęcia!

Czytaj więcej
8
PAŹ

Code Week i codzienne czynności

Nasze dzielne przedszkolaki również dzisiaj podejmowały wyzwania w ramach wielkiego święta Code Week. Tym razem tematem ich zmagań było poszukiwanie kodów w codziennych czynnościach. I oczywiście te kody zostały odnalezione, odpowiednio ułożone i zaprezentowane wszystkim obecnym, a dotyczyły one: wizyty w toalecie, mycia rąk i mycia zębów. Nad tym wszystkim pracowały w trzech różnych grupach!

Czytaj więcej
7
PAŹ

Popisy taneczne przedszkolaków

Zapraszamy do podziwiania tanecznych i wokalnych możliwości naszych najmłodszych artystów na profilu FB naszej szkoły, zostały tam udostępnione covery dwóch znanych utworów: "We will rock you" oraz "Y.M.C.A". Jesteśmy z nich bardzo dumni :)

Czytaj więcej
7
PAŹ

Wyjście do kina

W poniedziałek 7 października klasy VII pod opieką p. Małgorzaty Groblewskiej oraz V pod opieką p. Marty Łangowskiej i p. Małgorzaty Jurek wybrały się do kina na " Był sobie pies 2". Uczniowie z wielkim zaciekawieniem śledzili losy najwspanialszego przyjaciela człowieka- czyli psa! Niektórym nawet zakręciła się łezka. Była to świetna lekcja o bezwarunkowej miłości psa do człowieka.

Czytaj więcej

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 19 W BYDGOSZCZY

Jesteśmy placówką w której prowadzone są innowacyjne i autorskie programy nauczania. Nasze priorytety to: wysoki poziom kształcenia, profesjonalna kadra, bezpieczeństwo oraz rodzinna atmosfera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

              

NAPISZ DO NAS