Aktualności

Aktualności

8
LIP

Zestawy podręczników na rok szkolny 2020/2021

Zestawy podręczników dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 19 w Bydgoszczy na rok szkolny 2020/2021.

Czytaj więcej
7
LIP

Kondolencje

Kondolencje dla Pani Urszuli Kubiak z powodu śmierci Ukochanego Brata.

Czytaj więcej
27
CZE

Udanych wakacji

Naszym uczniom, ich Rodzicom oraz Przyjaciołom naszej Szkoły w imieniu pani dyrektor Agaty Szumińskiej, całego grona pedagogicznego, pracowników obsługi i administracji życzymy "UDANYCH WAKACJI"

Czytaj więcej
26
CZE

Informacje w sprawie półkolonii

Na naszej stronie w zakładce "bydgoskie półkolonie" zostały zamieszczone nowe dokumenty. Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z nimi.

Czytaj więcej
26
CZE

Zakończenie roku szkolnego

W piątek 26 czerwca 2020 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego, tym razem odbyło się ono w trzech turach. O godzinie 8:00 spotkały się nasze Przedszkolaki wraz z Rodzicami, o godzinie 9:00 zajęcia dydaktyczne zakończyli uczniowie klas 1,2 i 4SP. A o godzinie 10:00 zajęcia dydaktyczne zakończyli uczniowie klas 5-7, natomiast uczniowie klasy 8SP ukończyli edukację w naszej szkole.

Czytaj więcej
23
CZE

Listy zakwalifikowanych uczestników na letnie półkolonie

Listy zakwalifikowanych uczestników na I i II turnus letnich półkolonii organizowanych w naszej szkole.

Czytaj więcej
22
CZE

Zakończenie roku szkolnego

Komunikat Dyrektora Szkoły Pani Agaty Szumińskiej w sprawie zakończenia roku szkolnego 2019/2020 oraz  PROCEDURA SZYBKIEJ KOMUNIKACJI Z RODZICAMI W CZASIE EPIDEMII WIRUSA SARS-COV-2 W  SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 19 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W BYDGOSZCZY 

Czytaj więcej
16
CZE

Powodzenia

W związku z ważnym wydarzeniem w życiu naszych ósmoklasistów życzymy im spokoju i jasności umysłu - dyrektor szkoły Agata Szumińska, nauczyciele i pracownicy Szkoły Podstawowej nr 19 w Bydgoszczy.

Czytaj więcej

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 19 W BYDGOSZCZY

Jesteśmy placówką w której prowadzone są innowacyjne i autorskie programy nauczania. Nasze priorytety to: wysoki poziom kształcenia, profesjonalna kadra, bezpieczeństwo oraz rodzinna atmosfera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

              

NAPISZ DO NAS