Aktualności

Aktualności

22
WRZ.

Europejski Dzień Języków

Wyniki konkursu plastycznego dla uczniów klas 1-3 SP "Bajkowa Europa" zorganizowanego przez panią Martę Liberę z okazji Europejskiego Dnia Języków

Czytaj więcej
22
WRZ.

Dzień Kropki

W naszej szkoły od kilku lat Dzień Kropki to już tradycja, w jego obchody angażują się wszyscy. W tym roku wyjątkowo ten dzień obchodziliśmy 22 września. Z tej okazji nasi nauczyciele oraz wolontariusze i członkowie Samorządu Uczniowskiego przygotowali wiele atrakcji!

Czytaj więcej
20
WRZ.

Dzień Przedszkolaka

20 września to bardzo ważny dzień dla naszych przedszkolaków - to ich dzień, mają wtedy swoje święto. Zobaczcie jakie atrakcje czekały na nich w tym roku

Czytaj więcej
17
WRZ.

Wycieczka edukacyjna

W piątek 17 września uczniowie klasy 7 pod opieką p.Marty Libera, oraz klasy 4 pod opieką p. M. Groblewskiej i p. S.Wojciechowskiego, wybrali się na wycieczkę "Poznaję zabytki Bydgoszczy". Uczniowie mieli okazję zobaczyć Pomnik Kazimierza Wielkiego- króla Polski oraz pozostałości muru obronnego z XVI wieku, a także zwiedzić Młyny Rothera.

Czytaj więcej
17
WRZ.

Wolontariat w świetlicy

Wolontariat w świetlicy to ciekawa propozycja dodatkowych zajęć. Asia pokazała młodszym uczniom jak z masy solnej, igieł i łusek sosnowych szyszek oraz jarzębiny, zrobić jeża. Uczniowie bardzo chętnie uczestniczyli w pięknie przygotowanych zajęciach.

Czytaj więcej
15
WRZ.

Ceremonia pogrzebowa

Informacje organizacyjne dotyczące ceremonii pogrzebowej śp. Pani Ewy Juruś

Czytaj więcej
15
WRZ.

Medal Komisji Edukacji Narodowej

W dniu 15.09.2021 pani Maria Czechumska odebrała Medal Komisji Edukacji Narodowej w uznaniu jej zasług dla oświaty i wychowania.

Czytaj więcej
13
WRZ.

Szkoła w żałobie

Z wielkim smutkiem przekazujemy informację o śmierci pani Ewy Juruś

Czytaj więcej

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 19 W BYDGOSZCZY

Jesteśmy placówką w której prowadzone są innowacyjne i autorskie programy nauczania. Nasze priorytety to: wysoki poziom kształcenia, profesjonalna kadra, bezpieczeństwo oraz rodzinna atmosfera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

              

NAPISZ DO NAS

Skip to content