Aktualności

Aktualności

11
GRU

Świąteczne warsztaty Remondisu w przedszkolu

Dzisiaj - 11.12.19 w naszym przedszkolu odbyły się świąteczne warsztaty prowadzone przez panie z firmy Remondis. Nasze przedszkolaki odwiedziły dziś: pani Małgorzata Gotowska i pani Joanna Bogucka-Kolaczek. Dzieci najpierw dowiedziały się jak należy segregować śmieci i dlaczego to jest takie ważne, następnie poznały fakty na temat recyklingu. Później brały udział w warsztatach plastycznych, podczas których tworzyły świąteczne obrazki z kolorowego piasku. A na koniec każde z dzieci oraz panie otrzymały upominki!!

Czytaj więcej
10
GRU

Nagroda w konkursie plastycznym!!!

Joanna Joppek, pod opieką p. Małgorzaty Groblewskiej, zdobyła III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt. "W zimowo- świątecznym nastroju". Wielkie gratulacje!

Czytaj więcej
6
GRU

Mikołajki

6 grudnia tradycyjnie odwiedził naszą szkołę Mikołaj.

Czytaj więcej
6
GRU

Mikołajki na wesoło

Wolontariuszki Ania, Ola i Martyna z klasy VIII, zorganizowały w przedszkolu „ Quiz Mikołajkowy”, w którym brały udział nasze przedszkolaki. Wiedza , jaką posiadają nasze maluchy na temat Mikołaja , Pani Mikołajowej , reniferów i Świąt Bożego Narodzenia jest imponująca . Przedszkolaki za każda poprawna odpowiedź zbierały punkty w postaci pachnących, świątecznych pierniczków . Na koniec zabawy Przedszkolaki zrewanżowały się śpiewając dla dziewczyn swoją ulubioną świąteczną piosenkę : „Idzie , idzie Mikołaj ”

Czytaj więcej
5
GRU

Dzień Wolontariusza

Z okazji „Dnia Wolontariusza”, wolontariuszki Martyna i Wiktoria aktywnie uczciły swoje święto spotykając się z naszymi przedszkolakami. Przedszkolaki z radością zaproponowały słuchanie swoich ulubionych bajek czytanych przez Martynę i Wiktorię. Dzieci wybrały „Kubusia Puchatka” i „Czerwonego Kapturka” albo jak kto woli „zielonego Kapturka ”

Czytaj więcej
29
LIS

Andrzejki z udziałem psów

W piątek 29.11.19 w naszym oddziale przedszkolnym odbyły się zajęcia edukacyjne z udziałem psów, które są realizowane w ramach innowacji pedagogicznej napisane przez panie: Joannę Kłosińską i Katarzynę Barton. Tym razem zajęcia odwoływały się do tradycji andrzejkowej...psy wybierały wróżby dla dzieci,oprócz tego dzieci nadal uczyły się współpracy z psem, nakłaniały psy do wykonywania różnych sztuczek, doskonaliły swoją wiedzę z zakresu dobrostanu psa i jak zwykle cudownie się przy tym bawiły.

Czytaj więcej
29
LIS

Andrzejki

29 listopada Samorząd Szkolny zorganizował taneczną zabawę andrzejkową. Wróżyliśmy, bawiliśmy się i tańczyliśmy w świetlicy szkolnej.

Czytaj więcej
28
LIS

Podsumowanie projektu „Niebieskoocy”

28 listopada p. dyrektor Agata Szumińska i p. Dorota Kucińska wzięły udział na UKW w konferencji naukowo – metodycznej podsumowującej projekt „Niebieskoocy” w naszej szkole – przezwyciężanie stereotypów drogą tworzenia uczniom lepszych warunków rozwoju w klasie szkolnej, który był realizowany przez zespół badawczy po kierunkiem p. prof. Marii Deptuły.

Czytaj więcej

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 19 W BYDGOSZCZY

Jesteśmy placówką w której prowadzone są innowacyjne i autorskie programy nauczania. Nasze priorytety to: wysoki poziom kształcenia, profesjonalna kadra, bezpieczeństwo oraz rodzinna atmosfera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

              

NAPISZ DO NAS