Aktualności

Aktualności

11
PAŹ

Jadłospis

Przedstawiamy jadłospis na dni 11-13.10.2021

Czytaj więcej
5
PAŹ

Quiz wiedzy o krajach Europy dla klas 1-3 SP

Wyniki quizu wiedzy o krajach Europy zorganizowanego dla uczniów klas 1-3SP w ramach obchodów Europejskiego Dnia Języków w naszej szkole.

Czytaj więcej
4
PAŹ

Jadłospis

Jadłospis na dni 04.10-08.2021.

Czytaj więcej
30
WRZ

Mela

30 września w naszym oddziale przedszkolnym pojawili się niezwykli goście, byli to Strażnicy Miejscy i kimś bardzo wyjątkowym - małą suczką rasy labrador retriever koloru czekoladowego. Nasze Przedszkolaki wzięły udział na imię dla tej słodkiej suni i wygrały proponując imię "Mela"!!! Ta wizyta była nagrodą, nie zabrakło również podarunków dla naszych najmłodszych.

Czytaj więcej
30
WRZ

Sprzątanie Świata

Nasi uczniowie jak co roku wzięli udział w akcji "Sprzątanie Świata" którą w tym roku koordynował nasz Samorząd Uczniowski pod opieką pani Doroty Młynarczyk.

Czytaj więcej
30
WRZ

Dzień Chłopaka

W czwartek 30 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka - z tej okazji na panów czekało wiele miłych niespodzianek. Uczniowie starszych klas mieli w tym dniu zorganizowane wyjścia integracyjne przez swoich wychowawców.

Czytaj więcej
29
WRZ

Quiz wiedzy o krajach europejskich dla klas 4-8 SP

Wyniki quizu o krajach europejskich dla uczniów klas 4-8 SP przeprowadzonego w ramach Europejskiego Dnia Języków w naszej szkole.

Czytaj więcej
29
WRZ

Zajęcia w Bibliotece z okazji Dnia Chłopaka

29 września uczniowie klas 1-2 SP wraz z panią Asią Kłosińską i panią Marzeną Budnik udali się do Filii nr 15 Biblioteki  Wojewódzkiej i Miejskiej w Bydgoszczy na ulicy Brzęczkowskiego 2.

Czytaj więcej

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 19 W BYDGOSZCZY

Jesteśmy placówką w której prowadzone są innowacyjne i autorskie programy nauczania. Nasze priorytety to: wysoki poziom kształcenia, profesjonalna kadra, bezpieczeństwo oraz rodzinna atmosfera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

              

NAPISZ DO NAS

    Skip to content