Aktualności

Aktualności

21
STY

1% dla Szkoły

Jak co roku zbliża się okres rozliczeń podatkowych w Polsce, jeżeli ktoś z Państwa chciałby oddać 1% podatku na naszą szkołę może zapoznać się z informacjami umieszczonymi na zdjęciach. Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy!!!

Czytaj więcej
21
STY

Dzień Babci i Dziadka

Nasi najmłodsi już w czwartek 16.01.20 zaprosili swoje Babcie i swoich Dziadków na uroczyste okolicznościowe spotkanie. Na początku przedszkolaki dały krótkie przedstawienie dla swoich gości, następnie dla wszystkich obecnych odbyły się warsztaty, podczas których powstawały przepiękne ozdoby dla zaproszonych gości. Pomysł ich wspólnego wykonania bardzo się wszystkim Babciom i Dziadkom spodobał. Na zakończenie wszyscy obecni skorzystali z słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców przedszkolaków.

Czytaj więcej
14
STY

Zajęcia edukacyjne z udziałem psów w oddziale przedszkolnym

Dzisiaj w naszym oddziale przedszkolnym miały miejsce kolejne zajęcia edukacyjne z udziałem psów, prowadzone w ramach innowacji pedagogicznej stworzone przez panie: Joannę Kłosińską i Katarzynę Barton. Tym razem tematem zajęć była opieka nad psimi seniorami. Dzieci uczyły się jak należy właściwie opiekować się starszym psem.

Czytaj więcej
20
GRU

Świąteczne życzenia

20
GRU

Świąteczny konkurs przedszkolny

W przedszkolu został rozstrzygnięty konkurs "Świąteczna kartka rodzinna" - jury w składzie: pani dyrektor Agata Szumińska, pani Dorota Młynarczyk, pani Marzena Budnik i pani Joanna Kłosińska przyznało nagrody, wyróżnienia i podziękowanie.

Czytaj więcej
17
GRU

Grudniowe spotkanie z psami

Dzisiaj w przedszkolu odbyły się kolejne zajęcia edukacyjne z udziałem psów, które są prowadzone w ramach realizacji innowacji pedagogicznej stworzonej przez panie: Joannę Kłosińską i Katarzynę Barton. Tematem dzisiejszych zajęć były oczywiście Święta - a konkretniej jakie prezenty może znaleźć pod choinką pies i dlaczego on sam nigdy nie powinien być takim właśnie prezentem. Oczywiście nie zabrakło też zabawy z psami, które uczestniczyły w zajęciach.

Czytaj więcej
17
GRU

Konkurs grafiki komputerowej „Choinka 2019”

II MIEJSCE Asia Joppek w Miejskim Konkursie Grafiki Komputerowej "Choinka 2019" pod opieką M. Czechumskiej. Podsumowanie konkursu odbyło się w MDK 4 w Bydgoszczy. Asiu gratulujemy!!!

Czytaj więcej
16
GRU

Komunikat Dyrektora Szkoły

Komunikat Dyrektora Szkoły w sprawie opieki stomatologicznej

Czytaj więcej

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 19 W BYDGOSZCZY

Jesteśmy placówką w której prowadzone są innowacyjne i autorskie programy nauczania. Nasze priorytety to: wysoki poziom kształcenia, profesjonalna kadra, bezpieczeństwo oraz rodzinna atmosfera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

              

NAPISZ DO NAS