Aktualności

Aktualności

17
WRZ

Rajd pieszy w Dolinie Śmierci

Dnia 17 września klasa 8 pod opieką p. Małgorzaty Groblewskiej i p. Sławomira Wojciechowskiego oraz klasa 6 pod opieką p. Marty Łangowskiej i p. Małgorzaty Jurek wzięły udział w rajdzie pieszym do Doliny Śmierci. Odbyła się tam lekcja edukacyjna nt. ,, Wrzesień- miesiącem pamięci narodowej''.

Czytaj więcej
15
WRZ

Bezpieczni na drogach

Nasi najmłodsi wychowankowie - nasze przedszkolaki 15 września wybrały się wraz z Panią Joanną Kłosińską na krótką wycieczkę. Jej celem była praktyczna nauka przechodzenia przez ulicę w wyznaczonych miejscach.

Czytaj więcej
15
WRZ

Dzień Kropki

Jak wiadomo 15 września jest Dniem Kropki - czyli dniem odkrywania różnych talentów. W tym dniu nasi najmłodsi podopieczni, pod opieką Pani Darii Szmyt wykonywali m.in. sygnalizatory świetlne wykorzystując technikę stemplowania. A nasi uczniowie klasy pierwszej pod opieką Pani Marzeny Budnik wyczarowali takie piękne cuda! A jak pięknie byli w tym dniu ubrani!

Czytaj więcej
1
WRZ

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Drodzy rodzice i opiekunowie W trosce o zdrowie uczniów i dzieci przedszkolnych w czasie epidemii wirusa SARS-Cov-2 pobyt w szkole od 1 września będzie się odbywał według specjalnie w tym celu opracowanych na podstawie wytycznych MEN i GIS zasad organizacyjnych. Bardzo proszę o zapoznanie się z załączonym regulaminem i ścisłe go przestrzeganie. Rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się o godzinie 10.00 spotkaniem uczniów z wychowawcami w wyznaczonych salach. Postarajmy się wspólnie dołożyć wszelkich starań, by nasze dzieci uniknęły zbędnych zagrożeń i mogły tradycyjnie uczyć się w swej szkole. Dyrektor Szkoły Agata Szumińska

Czytaj więcej
31
SIE

Zestawy podręczników na rok szkolny 2020/2021

Zestawy podręczników dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 19 w Bydgoszczy na rok szkolny 2020/2021.

Czytaj więcej
17
LIP

Półkolonie II turnus

Bydgoskie Półkolonie 2020 to już dla nas historia. Zakończył się II turnus. Teraz zostały już tylko miłe wspomnienia.

Czytaj więcej
10
LIP

Półkolonie I turnus

Pierwszy turnus za nami. Zajęcia były różnorodne, posiłki urozmaicone, tylko humor ciągle ten sam- wyśmienity.

Czytaj więcej
7
LIP

Kondolencje

Kondolencje dla Pani Urszuli Kubiak z powodu śmierci Ukochanego Brata.

Czytaj więcej

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 19 W BYDGOSZCZY

Jesteśmy placówką w której prowadzone są innowacyjne i autorskie programy nauczania. Nasze priorytety to: wysoki poziom kształcenia, profesjonalna kadra, bezpieczeństwo oraz rodzinna atmosfera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

              

NAPISZ DO NAS

Skip to content